Seçimin Nabzı Halk Tv De Tutuluyor! Halk Tv Canlı Yayında Seçim Sonuçlarını Değerlendirecek! Halkt Tv Frekans Ayarları
 1 Kasım seçim sonuçlarını hemen hemen her kanal canlı olarak yayınlıyor olacak. Yayın yasağı saati bittikten sonra Halk Tv 1 Kasım seçim sonuçlarına başlıyor olacak. Halkt tv frekans ayarları ile online olarak da izleyebilirsiniz. Halk tv seçim sonuçlarını takip etmek için yayın yasağının kalkmasını beklemeniz gerekiyor.

Yoğunluktan dolayı Halkt tv online hizmet veremiyor, web siteleri cevap vermiyor

Halk tv hangi parti önde ve yüzde kaç sandık açıldı gibi tüm ayrıntıları vermeye devam ediyor olacak. Muhtemelen tüm gece sürmesi beklenilen seçim sonuçları canlı izleme imkanı sunacak olan kanallar yayın yasağı sonrası başlıyor olacak.

1 Kasım 2015 seçimleri sabah 08:00 da başlayacak ve 17:00 da oy verme işlemleri sona erecek. Saat 19:00 saatlerinde YSK'nin kanallara izin vererek oy sonuçlarını paylaşmalarına izin vereceği düşünülüyor. Bu dakikadan sonra Halk Tv Seçim özel programını canlı olarak izlemek istiyorsanız aşağıda vereceğimiz linki tıklayarak rahatlıkla Halk Tv seçim özel programını izleyebilirsiniz.    Halk tv ile seçim özel maratonu özel programı ile seçimi anbean takip et

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×