Komik Bayram Mesajları! Komik Kurban Bayramı Karikatürleri! 2015 Bayram Mesajları İle Kutlama Yapın
 Her zaman duygusal bayram mesajları paylaşacak değilsiniz ya bu kez de komik bayram mesajları paylaşmaya ne dersiniz. Resimli kurban bayramı komik mesajları ile hem güldürün hem de herkesin bayramını kutlayın. Özellikle karikatürlü bayram mesajları tam istenilen mesajları veriyor dolayısı ile de herkesi kahkahalara boğuyor. 2015 kurban bayramı mesajları için biraz daha inceleme yaparak sizlere sunalım

Komik bayram mesajları deyince hepsinde karikatürlü resimleri bulmak oldukça kolay. Kurbanlıkların aralarında konuşuldukları ya da kurbanlıkların komik sözleri en güzel komik bayram mesajlarını oluşturuyor. Her yıl usta çizerler en güzel mesajları topluyor ev bir araya getiriyor. Böylelikle hem farklı hem de özel birçok bayram mesajı edinmiş oluyorsunuz

Komik Bayram Mesajarı Tıklayın
KOMİK KARİKATÜR BAYRAM MESAJLARI

Komik bayram mesajları karikatürlü olarak en çok beğenenlerin dışında yeni yapılanlarda var elbette. Hep kurbanlık üzerine devam eden bu komik resimli mesajlar bu yıl değişikliğe uğradı mı hep beraber göreceğiz. Bizce hepsi oldukça eğlenceli güldürecek cinsten. O sebeple hem sözlü komik bayram mesajları ile hem de resimli komik bayram mesajlarını incelemeye hazır olun.

 • Gününüz kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun…

 

 • Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir gün diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

 

 • Güzel Düşünceler Nefeslere Dolarsa Güzel Dualar Olur, Dua ise Yüce ALLAH'a Gider Nur Olur, Gökyüzünde Buluşan Dualarımızın nurlanması ümidiyle...

 

 • Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz günler olsun.

 

 • Adaletin terazisi, Varlığın Yaratıcısı, Merhametin tek göstergesi Olan Yüce Yaratan ALLAH Hayırlı Dualarda Bulunan Muminlerinin Dualarını Kabul Eder.

 

 •  Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olsun.

 

 • Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun.

 

 • Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu günde yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle..


 • Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım doya doya yaşayalım. Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın!

 

 • Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice günler geçirmek dileğiyle,Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli günler nasip etsin.

 

 • Allah'ın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet, yuvan huzurlu, kalbin Allah ile dolu olsun.

 

 • Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle..

 

 •  Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın.

 

 •  Dostluğu, sevgiyi ve geleceği.. Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz gününüzü tebrik eder, mutluluklar dilerim. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×