Galatasaray Adası Kapanıyor Mu? Galatasaray Adası Sosyal Tesis Oluyor!
 Galatasaray Adası son dakika kararı verildi ve sosyal tesis olmak üzere hizmet vereceği açıklandı. Galatasaray Adası içinde yer alan yüksek fiyatlı restoranlardan vazgeçecek ve halka açılan sosyal tesis haline gelecek. Kuruçeşme de bulunan Galatasaray Adası için yapılan toplantıda bugün alınan karar sosyal tesis olması yolunda oldu.

Galatasaray Adası ne zaman sosyal tesis olacak?

Galatasaray Adası restoranlarının hukuki olarak sözleşmelerinim 30 Kasım günü dolacağı ve dolayısı ile o günden sonra sosyal tesis olarak hizmet vermesi için çalışmaların başlatılması yönünde karar alınmış oldu. Yapılan kongre de birçok farklı görüş çıkmış olsa da son verilen karar sosyal tesis olacağı yönünde oldu.

Türk Telekom Arena'da gerçekleştirilen olağanüstü genel kurul  toplantısı sonrası üyelere kısa bir konuşma yapan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, "Galatasaray  Adası'yla ilgili yönetim kurulu olarak bundan sonra izleyeceğimiz yol belli  olmuştur. Herkesin nasıl bir özlem içinde olduğunu gördüm. Ben ve yönetimim bu  görüşün en büyük savunucusu olacağız. Adayı en kısa sürede sosyal tesis olarak  hizmete sunacağız" dedi.

 

Daha sonra basın mensuplarına açıklamada bulunan Özbek, üyelerin  Galatasaray Adası'yla ilgili demokratik bir ortamda fikirlerini almak için  olağanüstü genel kurul yaptıklarını vurgulayarak, "Büyük bir çoğunlukla,  Galatasaray Adası'nın eski günlerdeki gibi Galatasaraylılara hizmet edecek bir  sosyal tesis olması kabul edildi. Bütün Galatasaraylıların büyük bir özlemi  vardı. Sosyal tesis olarak kullanılması kararı çıktı. Yönetim olarak biz şimdi bu kararın takipçisi olacağız. En kısa sürede Galatasaraylılara özledikleri  Galatasaray Adası'nı hazırlayıp, bugünkünden daha da yüksek kalitede sunmak  istiyoruz" değerlendirmesinde bulundu.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Adada stajyerdi 4 yıl önce

Halka açılan sosyal tesis değil sadece üyeler ve sporcular yararlanabilecek.