Facebook Oy Verme Uygulaması! Oyunu Verdiğini Facebook'ta Yayınla! Facebook Seçim Günü Durum İletisi
 Sosyal medya oy vermeye katkılarını devam ettiriyor ve Facebook oy verme uygulaması ile herkes o anda oy verdiğini özel açılmış olan uygulama ile ilan edebiliyor. Ne düşünüyorsun kısmında hazır olarak sunulan Facebook oy verme uygulaması herkes için sunuldu ve oy kullananlar bunu tıklayarak vatandaşlık görevini yaptığını Facebook oy verme yazısı ile herkese ilan etmiş oluyor.

Facebook Oy verme uygulaması nasıl yapılır

Facabook oy verme uygulaması için durum kısmınıza geliniz ve pradan konum seçiniz. Konum kısmına 2015 genel seçim yazdığınızda zaten link önünüze çıkmış oluyor.

Bugün ekranlarını açanlar örneğin arkadaş listesinde ki bir kişinin oy verdiğini yazdı ve sizin için de bir uyarı yaparak oyunuzu vermeye yönelttiğini görmüşsünüzdür. Sizlerde oyunuzu kullanırken ya da sonrasında bu Facebook oy verme uygulamasına dahil olarak özel bir ileti yazmak yerine uygulamayı tercih edebilirsiniz. Oldukça kolay bir şekilde yapılan bu tercih böylelikle sosyal medyayı daha aktif kullanmanızı sağlıyor.

Facebook oy veriyorum butonu ile kısaca çok daha aktif bir katılım yapıyor ve bugün 1 Kasım seçim gününün daha şenlikli ve farkındalıklı olarak geçmesini sağlamış oluyor. Sizlerde oy kullanın ve bunu ister ilan ederek isterseniz kendinize saklayarak vatandaşlık görevinizi yerine getirmiş oluverin.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Serpil gazioglu 12 ay önce

Tvi8 surivivor oy ogeday

Misafir Avatar
Efsane 3 yıl önce

Tum turkiye ye hayirli olsun