Devlet Bahçeli İstifa Mı Etti? Devlet Bahçeli Son Dakika Haberleri! İstifa Etti Haberleri Dolaşmaya Başladı
 1 Kasım sonuçlarında oy kaybına uğrayan MHP başkanı Devlet Bahçeli istifa mı etti haberleri yayınlanmaya başlandı. Devlet Bahçeli istifa etti m edecek mi diye dolaşan söylentiler sosyal medyayı salladı. Bir açıklama yapmayan Devlet Bahçeli son dakika haber olarak ne diyecek ve herhangi bir açıklama yapacak mı merak ediliyor.

Resmi olmayan ama sosyal medyada dönmeye başlayan Devlet Bahçeli istifa mı etti sözleri şuan için gerçeği yansıtmıyor. Henüz MHP tarafından bir  açıklama yapılmadı ve herhangi bir bilgi verilmedi.

Daha önce birçok noktada lider iken, buralarda bile gücünü kaybetmesi olası bir istifa haberini getirecek bilgilerini yaydı.

MHP MİLLETVEKİLİ SAYISI

Sandıkların yüzde 86'sının açıldığı saatlerde MHP oyları yüzde 11.86'ya kadar gerilemiş göründü. MHP 7 Haziran seçimlerinde 80 milletvekili çıkarmıştı. 1 Kasım seçim sonuçlarına bakıldığında ise milletvekili sayısının yarıya azaldığı ve 44'e düştüğü görülüyor.

DEVLET BAHÇELİ İSTİFA MI EDİYOR?

MHP kaynaklarından Devlet Bahçeli'nin istifa edeceği iddiaları üzerine açıklama yapıldı. MHP'den yapılan açıklamada "Devlet Bahçeli'nin istifa edeceği spekülasyonları doğru değildir" denildi.

 

1 Kasım sonuçları      7 haziran sonuçları

AKP %49,85     %40,87

CHP %25,44          % 24,95

MHP %12,06          % 16,29

HDP %10,42 
          % 13,12

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×