Arefe Günü Mesajları İle Bayramı Kutlayın. En Güzel Arefe Günü Mesajları Resimli Ve Sözleri
 Arefe günleri bayramdan hemen bir önceki gündür dolayısı bayramın gelişini müjdeler. Herkes birbirine bu özel anlamlı gün için mesaj atarak kutlama yapabilirler. Arafe günü mesajlarını isterseniz yazılı olarak ya da Arefe mesajları resimli olarak sosyal medyada gönderim yaparak kutlayabilirsiniz. Arefe günü mesajları ile sizlerde bayram öncesi kutlama yapmak isterseniz galeri kısmımızda en güzel görsellere ulaşabilirsiniz

Arefe günü mesajları resimli olarak birçok kişiye gönderebileceğiniz hem anlamlı mesajları içerir hem de güzel resimler ile günün anlamını pekiştirir. Sizlerde Arefe günü duaları ile maneviyatınızı güçlendirebilir ve kutlama yaparak bu güzel anıları çoğaltabilirsiniz.

Arefe günü mesajları için tıklayınız

Komik Bayram Mesajarı Tıklayın


Arefe gününüz hayırlı olsun. Dileriz bu bayram en güzel bayramınız olsun.

Bayram kadar değerli olan Arefe gününüzü kutların. Bol mutluluk diler büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öperim

Arefe günü oruçlarını kabul olsun en güzel dualar sizler ile olsun


Bayramlar umuttur, berekettir, özlemdir. Yarınlar niyettir ve duaların kabul olsun, sevdiklerin hep seninle olsun.

Bu Mübarek Kurban Bayramı’nda, kâinatın yaratıcısı, âlemlerin Rabbi bağışlayıcısı ve acıyıcısı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.  Hayırlı bayramlar.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

♥ Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

♥ Bir damla ümit serpilsin yüreğine, bir damla mutluluk dolsun günlerine , binbir duan kabül ve Bayramın Kutlu Olsun

 

♥ Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur’a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Bayramın Kutlu Olsun

♥ Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Bayramın kutlu olsun…

♥ Bugün Kurban Bayramı, kurbanlar kesilecek, sevap niyetiyle etler dağıtalacakherkese.. Yürekler bir olacak gönüllere kilitlenecek. Gökler rahmet bereketiyle yağmurlar boşaltacak yeryüzüne. Bugün hepimizin yüreği şenlenip bayram sevinciyle coşacak. Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun…

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle.

Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun.

Heyecanla bayramı gözlediğimiz bugünde kurban bayramınız kutlu, bekleyişleriniz hayırlara vesile olsun, arefe gününüz kutlu olsun.

Sizlere en güzel ve coşkulu olan bayramları müjdeleyen bugünde en güzel bayramlara erişebilmeniz duasıyla. Arefe gününüz kutlu olsun.

Arefe günü Sabah namazından Kurban bayramının dördüncü günü ikindi namazına kadar erkek-kadın herkes cemaatle kılsın yalnız kılsın 23 vakit farz namazda selam verir vermez (Allahümme entesselam...) demeden önce bir kere vacib olan teşrik tekbirini söylemeli yani (Allahü ekber Allahü ekber. La ilahe illallahü vallahü ekber Allahü ekber ve lillahil-hamd) demelidir.

Camiden çıktıktan veya konuştuktan sonra artık teşrik tekbirini okumak gerekmez. (Halebi)


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×