1 Kasım Seçim Sonuçları İl İl – Seçim Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? YSK Seçim Sonuçları Bekleniyor
 Saat 17:00 itibari ile sona erecek olan 2015 Genel Seçim sonuçları il il yayınlanmaya başlanacak. 1 Kasım seçim sonuçları il il sistemimizden yayınlanacak olan genel seçim sonuç tablomuzdan sunulacak. Seçim sonuçları ne zaman açıklanacak diye bekleyenler için kesin bir bilgi yok ama akşam saat 7 gibi sandıkların açılan sayıları verilmesi bekleniyor. YSK seçim sonuçlarını son dakika haber olarak takip edebilirsiniz. 1 Kasım seçim sonuçları il il ve ve hangi parti bazında yayınlanacak.

Sizlerde 1 Kasım genel seçim sonuçları il il bazında takip etmek isterseniz vereceğimiz linkten takibini yapabileceksiniz. Açılan sandık sayıları geldikçe yansıyacak ve sonuçlar sürekli olarak değişiyor olacak. Takip edebilir ve bulunduğunuz ilde yüzde kaç sandık açıldığını ya da kaç Milletveklili hangi partinin çıkardığı gibi bilgilere erişebilirsiniz.

 Canlı Canlı İl İlçe Seçim Sonuçları için Tıklayınız

Seçim sonuçları ne zaman açıklanacak

Seçim sonuçları saat kaçta açıklanacak yanıtı henüz yok. Seçimden ortalama iki saat sonra açıklanması bekleniyor. YSK seçim sonuçlarını vermek için yasağı kaldıracak ve sonrasında ise tv kanalları ile Son dakika seçim sonuçları olarak sitemizden takip edebileceksiniz.

Ve Seçim sonuçları belli olmaya başladı. Herkes nefesini tuttu YSK seçim sonuçlarını açıklıyor. Seçim sonuçları 2015 canlı olarak haberimizden takip edebilirsiniz. İl il, ilçe ilçe seçim sonuçları geliyor. AK Parti, CHP, MHP ve HDP'nin Türkiye geneli oy oranları belli olmaya başladı. İşte Seçim sonuçları.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×