Sevgiliye Bayram Mesajları! Şeker Bayramı Mesajlarınız İle Şaşırtın - Resimli
 Herkesin bayramını kutladınız ama ya sevgilinizin? İşte sizler için sevgiliye bayram mesajlarını en güzel şekilde derledik. Kız arkadaşınıza ya da erkek arkadaşınıza bayram mesajlarınızı en güzel sözler ile ulaştırın. Onun ne kadar özel olduğunu hissettiren ve adeta bir şair gibi konuşarak onun bu özel gününü daha da özel hale getirin. Sevgiliye bayram mesajları ile kutlamaya hazır olun.

En Güzel Bayram Mesajları Tıklayınız

Sevgiliye aşk dolu bayram mesajı tebliğinizi yaparken isterseniz sosyal medyayı kullanabilir isterseniz mesaj olarak gönderebilir ya da bizzat kendiniz dile getirebilirsiniz. Sonuç olarak onu düşünmeniz ve onun için özel bir mesaj sunmanız kadar güzel ne olabilir ki? Şeker bayramı mesajlarını sizlere hem görsel olarak yani resimli bayram mesajı olarak sunacak hem de aynı zamanda güzel sözlü bayram mesajları olarak sunuyor olacağız. İstediğinizi seçip göndermek sizlere kalıyor.

seninle geçirdiğim o bayramları hatırlıyorum da.. şimdi sensiz geçecek. oysa ben önce senin sesini duyar, seninle konuşurdum bayram sabahları.. neyse, bayramın kutlu olsun 

♥ Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle. Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara.

♥ Bugün Kurban Bayramı, kurbanlar kesilecek sevap niyetiyle etler dağıtılacak herkese. Yürekler bir olacak gönüllere kilitlenecek. Gökler rahmet bereketiyle yağmurlar boşaltacak yeryüzüne. Bugün hepimizin yüreği şenlenip bayram sevinciyle coşacak. Hepimizin Kurban Bayramı kutlu olsun.

♥ Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Bayramınız mübarek olsun…

♥ Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×