Kurban Bayramı Köprü Geçişleri Bedava Mı? Bayramda Otoban Geçişleri Ücretsiz Olacak Mı?
 Her bayram öncesi merak edilenlerden biri de bayramlarda köprü geçişleri ve otoban geçişleri ücretsiz olacak mı? Henüz bayram köprü geçişleri ücretsiz ya da değil gibi bir açıklama yapılmadı ama en kısa zamanda böyle bir açıklama olması bekleniyor. Herkesin rahat rahat sevdiklerine gidilebilmesi için yapılan otoban geçişleri ve köprü geçişleri bedavamı sorusunun yanııtı muhtemelen bugün içinde geliyor olacak.

Peki olası bir ücretsiz köprü geçişişinde bu uygulama ne zaman başlıyor. Genellikle Arefe gününün akşamı olan saat 12 ile başlayan bu ücretsiz geçiş uygulaması bayramın son günü de geçerli olup, son buluyor. Bu kez köprü geçişleri bayramın uzaması ile daha erkene alınır mı bilemiyoruz ama bizce bayram köprü geçişleri yine ücretsiz olacak bilgisi çok zamanda verilecektir.

Böyle bir durum olduğunda HGS ya da OGS gibi bir geçiş yapmanıza gerek kalmıyor ve sizler transit olarak köprüden geçmeye hak kazanıyorsanız gün içinde bol bol ziyaret yapacağınızı düşündüğünüz zaman bayram boyunca ücretsiz geçişler sizlere oldukça büyük bir ekonomi sağlıyor olacaktır

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×