Kiralık Aşk 4.bölüm 2.fragmanı! Ömer İle Defne'nin Karmaşık Aşkı Devam Ediyor
 Büyük bir beğeniyle izlenen Kiralık Aşk 4.bölüm 2.fragman’ı büyük merakla bekleniyor. Kiralık Aşk dizisi yeni bölümünde olacaklar izleyici tarafından merak ediliyor. Bu hafta 4. Bölümüyle ekrana gelecek olan Kiralık Aşk dizisinin kahramanları Defne ve Ömer’i bekleyen yeni maceralar izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Kiralık Aşk 2. Fragmanı ve dizinin ayrıntılarını haberimizde bulabilirsiniz.

Eğlenceli ve heyecanlı yeni bölümüyle ekrana gelecek olan Kiralık Aşk dizisi çaresiz Defne’nin 6 ay sürecek olan bir aşk oyunu teklifinin kabul etmesiyle başlıyor. Oyunun kuralı ülkenin başarılı iş adamlarında birini kendine âşık etmesidir. Bu oyunda Defne’ye gerçek aşkı yardım etmektedir.

Son bölümde yaklaşan moda gününe hazırlıklar sürerken bu büyük gün herkese sürprizlere gebedir. Yasemin’in planı bu gecede Ömer’in aşkını kazanmaktır. Sinan ise Yaseminle arasında bir şeyler başlatmak içim fırsat kollar. Ömer’in Davete katılmak için Defne’yi seçmesi ise bütün planları bozar. Büyük sürprizlere gebe olan gecenin sonu izleyici çok şaşırtacağa benziyor. Karmaşık bir aşk üçgeninin yaşandığı dizi yeni maceralarıyla izleyiciyi kendine bağlamaya devam edeceğe benziyor.

Kiralık Aşk Dizi Konusu


Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından birini kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçekten aşık olduğu adamdır.

 

Bu korkunç karmaşa, çılgın bir aşk üçgenine dönüşürken, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir Defne: Aşkımızı biz mi seçeriz, yoksa o mu bizi seçer?  Senaryosunu Meriç Acemi’nin yazdığı dizinin başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci ve Sinem Öztürk  yer alırken, yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturuyor.

 

 

Oyuncu Kadrosu

 

Defne-Elçin Sangu,Ömer-Barış Arduç,Sinan-Salih Bademci,Yasemin-Sinem Öztürk,Neriman-Nergis Kumbasar,Necmi-Levent Ülgen,Hulusi-Ferdi Merter,Esra-Melisa Giz Cengiz,Türkan-Hikmet Körmükçü,İsmail-Kerem Fırtına,Nihan-Sanem Yeles

Koray-Onur Büyüktopçu,Serdar-Osman Akça,Vedat-Ender Sakallı.

 

Yapım: Ortaks Yapım

Yönetmen: Metin Balekoğlu 

Senaryo: Meriç Acemi

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×