Sandık Paraları Yattı mı? Sandık Paraları Ne Zaman Ödenecek? PTT Şubelerine Ücretler Yatmaya Başladı
 Sandık paraları ne zaman yatacak diye bekliyorsanız artık müjdeli haberi aldınız. Sandık görevli paraları ptt şubelerine yattı ve sizlerin almasını bekliyor. Henüz sizin hesabınızda görünmüyorsa bir iki gün daha bekleyebilirsiniz. Bazen sistemlerde aksaklıklar meydana gelebiliyor.


7 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleşecek olan Genel Seçimler'de Kurs verilen sandık kurulu başkanları, Kurs verilmeyen sandık kurulu başkanları, Devlet memuru olan ve eğitim verilen üye, Eğitim verilmeyen sandık kurulu memur üye ve Siyasi partili üyelerine verilecek ücretler Yüksek Seçim Kurulu tarafından açıklandı.

Yüksek Seçim Kurulu tarafından 13/01/2015 tarih ve 20 sayılı karara göre en yüksek 219TL en düşük ise 64TL ücret alınacak. 7 Haziran seçimlerinden ücret alacak kişilerin listesi ve ücretleri şu şekilde:

SİYASİ PARTİ ÜYELERİ: 64 TL KURS VERİLMEYEN SANDIK KURULU MEMUR ÜYE: 64 TL KURS VERİLEN SANDIK KURULU MEMUR ÜYE: 128 TL KURS VERİLMEYEN SANDIK KURULU BAŞKANI: 146 TL KURS VERİLEN SANDIK KURULU BAŞKANI: 219 TL

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Yusuf Karamanlı 3 yıl önce

Nekadar