Kredi Borcunuz Ne Kadar?
 Ziraat Bankası tarafından sunulan kredi imkanlarından yararlanan ya da kredi kartı alan vatandaşların ilgili borçları için onlineolarak ziraatbank borcu sorgulama imkanı bulunmaktadır. Sağlanan bu onlinehizmet sayesinde tüm müşteriler kolay bir şekilde, istedikleri zaman ziraatbank borcu öğrenme imkanından yararlanabilir. Böylece borçlar üzerinde tam denetim sağlanabileceği gibi borç ödeme tarihleri de geçirilmeden tüm ödemeler zamanında yapılabilir. Özellikle ödeme yaptıktan sonra ziraatbank limit sorgulama işlemleri ile birlikte borcun ne kadar olduğu ve ne kadar limitin kaldığı gibi detaylı bilgiler de öğrenilebilir.

Kredi Ödeme Kriterleri

Alınan krediler için aylık ödeyeceğiniz miktar kredinin vadesine göre değişmektedir. Kredilerin belirlenen faiz oranları bileşik faizdir. Kredi hesap işlemlerinde yatırım amacı taşıyan bir miktar paranın bileşik faizle değer kazanmasında gelecekteki değeri hesaplanır ve eşit taksitlere bölünerek aylık ödeme miktarı tespit edilir.

Her kredi için özel olarak belirlenmiş kriterler vardır. Araç kredisi, mesleki ihtiyaç kredisi, evlilik kredisi, sağlık kredisi alımlarında maksimum 60 ay vade yapılabilirken, ipotekli ihtiyaç kredisinde 240 aya varan vade yapılabiliyor. Ödeme planınızı belirlerken bankaların faiz oranlarını ve ödeme koşullarınızı göz önünde bulundurarak karar almanız faydalı olacaktır.

Bu bakımdan Ziraat Bankası üzerinden alınan hizmetler kapsamında bu şekilde işlemler yapılarak, kolay bir şekilde nakit ihtiyaçları giderilebilir. Ayrıca online olarak sunulan hizmetlerden yararlanılması da vatandaşlara kolaylık sağlayacaktır. 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Ronald Gounder 2 yıl önce

Dear Partner,

Who we are and what we do...

We are UK based Financial Services company, we write to introduce our company as financial and investment brokers. Our company can assist you in seeing opportunities, securing project and investment loan funding, bank instruments (Bank Guarantee (BG), Standby Letter of Credit (SBLC)) to aid you secure funds appropriately from any global AAA+ rated banks or top investment house to fund your projects from mid- range to massive projects any where in the world.

Our area of specialisation focuses more on helping our clients with securing investment loan and leasing bank instrument (BG or SBLC) from AAA+ rated banks.

Contact us today if you have projects that require funding from 1M - 5B and we will be more than glad to advise and work with you.
Mr Ronald Rajnesh Gounder
Email: grounesh.advisory1@gmail.com
Skype ID: grounesh.advisory