Hangikredi Hak Ettiği Ödülüne Kavuştu
Hangi kredi.com her türlü kredi hakkında bilgi verme amacıyla hizmete sunulan sadece kredi odaklı bir internet sitesi. Site üzerinden üyelik gerektirmeden kredi başvuruları oldukça rahat bir şekilde yapılabilmekte ve sadece geleceğe yönelik kredi işlemlerini değil, buna ek olarak geçmiş kredi oranları ile ilgili özel olarak inceleme yapılarak ilgililere duyurulmaktadır.

Hangikredi.com esnaf kredisi, ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi konularında özenli çalışmaları; sigorta konusundaki ince detayları dahi kullanıcılara aktarmasındaki titiz işleri ile kendini ispatlamış bir site olmuştur. 2013 yılından bu yana sürekli olarak bir gelişim içerisinde olduğu için bünyesinde %425 büyüme sağlayan Hangikredi, TOBB’un en hızlı büyüyen ilk 100 şirket arasında yerini almıştır. Bu büyüme oranları satış gelirlerindeki artışa göre belirlenmektedir ve Hangikredi.com 100 şirket arasında 19. Olarak ödül almaya hak kazanmış ve ödül alan bu şirketlerin belirlenmesinde TOBB, TEPAV ve AllWorld Network beraber Türkiye’deki tüm şirketlerin incelemesini gerçekleştirmiştir.


Finans ürünleri ve bankacılık hizmetleri dijitalleştikçe tüketiciler de internet üzerinden bankaya dair her türlü işlemlerini kolayca halletme arayışını girdiler. Hangikredi bu açığı yakalayarak titiz çalışmaları ile bu alandaki tüm tüketicilerin dikkatini çekti ve hızlı bir büyüme gerçekleştirdi. Kredi hesaplamaları, kredi karşılaştırmaları ve bankalara her türlü kredi için başvuruların yapılabildiği site tüketicileri tüm bankaları teker teker ziyaret etmekten kurtardı. Türkiye’de yer alan çoğu banka ile hangikredi.com anlaşma sağlamıştır ve kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler gerekli bilgileri girdikleri takdirde her bankaya ait uygulanabilecek vade seçenekleri ve faiz oranları ayrıntılı bir şekilde listelenebilmektedir. Sunumunu ciddiye alarak müşterisini memnun edecek kadar detaylı bir şekilde aktaran Hangikredi.com böylece kullanıcılarının zamanlarından tasarruf etmelerini sağlayarak hayatlarında kolaylık sağlamış oldu. Saniyeler içinde her türlü kredi işleminin sağlanabildiği sitede kredi çekmek isteyenlere ufak tüyolarda verilmekte. Kredi çekerken dikkat edilmesi gerekenler konusunda kullanıcılar uyarılmaktadır. Finans alanında bulunan kredi ve kredi kartı gibi konularda oldukça güvenilir bir bilgi hizmeti sunması da kişilerin bu siteyi tercih etmesindeki en büyük sebeplerden biri.

Yaptığı çalışmalar ile Hangikredi.com aldığı bu ödülü sonuna kadar hak etmektedir.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×