Avantgarde Hotel Kemer Kapandı mı? Turizm Kan Ağlıyor
 Avantgarde hotel kemer kapandı. Antalya kemer Göynük’te bulunan Avantgarde hotel kemer maalesef mali kriz nedeni ile kapandı. İflas eden otel, anlaşmalı olan tur şirketlerine artık müşteri almayacaklarını ve var olan müşterilerin de farklı otellere kaydırılmasını önerdi.  Avantgarde hotel kemer kapandı mı diye korku içinde kalan ve yerlerini ayıran kişiler ise hemen satın aldıkları firmaları aramaya başladılar.

Avantgarde hotel kemer genel müdürü Yücel Yapıcı bir açıklama yaparak son zamanlarda şirketimizde ciddi mali sıkıntıları baş gösterdi e dolayısı ile de tesisimiz de bu durumdan etkilenerek artık alış yapamadıklarını belirtti.

Yapıcı yazısının devamında “Bu sebepten ötürü 05.09.2015 (Cumartesi) tarihi itibari ile tesisimize yeni girişleri kabul edemeyeceğimizi, gelecek olan yeni rezervasyonlarınızı başka tesislere kaydırmanız konusunda yardımcı olmanızı rica ederiz” dedi.

Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Başkan Yardımcısı Volkan Yorulmaz, Hurriyet.com.tr'nin konu ile ilgili yaptığı açıklamada, turizm sektörünün genel bir sıkıntı yaşadığına işaret etti. Yorulmaz, söz konusu otelin kapanmasının, bağlı bulunduğu şirketin mali durumundan kaynaklanmış olabileceğini söyledi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×