A101 Market Aktüel İndirimleri A101 Aktüel 5 - 12 Şubat Kataloğu
 A101 Aktüel 5 Şubat 12 Şubat arası indirimlere göz atmak ister misiniz? 5 Şubat günü A101 sizlere yeni indirimler ile kapıyı acıkacak ve çok kısa süre içinde tüketilen yeni ürünler ile sizleri karşı karşıya bırakacaktır. Peki, bu hafta A101 indirimli ürünlerin arasında neler var ve sizleri hangi ürünler nerede ise yarı yarıya bir fiyat ile bekliyor olacak bir göz atalım.

Bu hafta a 101 aktüel 5 Şubat indirimlerinde yine televizyon var ve hem de sosyal platformu içeren bir televizyon. Sosyal medya da kullanabileceğiniz bu televizyonu ise oldukça uygun fiyata almış olacaksınız.  42 ekran olan bu televizyon için sizler sadece 899 lira ödemiş oluyorsunuz. 5 Şubat A 101 indirimlerinin arasında elbette farklı ürünlerde yok değil. Mutfak eşyaları da çok fazla indirimler ile yansımaya başlamış ve tabak takımları ya da su ısıtıcıları ile de uygun fiyatlar sizlere A 101 ekranlarında sunulmuş oluyor.

Dilerseniz A101 5 Şubat- 12 Şubat aktüel irinlerini galerimizde tek tek gezerek kontrol edebilir ve ayrıntıları görebilirsiniz.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×