Polis Akademisi Mülakat Sonuçları/ Polis Akademisi Başkanlığı Sınav Sonucunu Açıkladı
 Polis akademisi mezunları atama yani PMYO mezunları atama için dünü bekliyordu ve Polis akademi mülakat sonuçları ile yüzler gülecek mi merak edilmeye başlandı. Polis akademisi başkanlığı tarafından açıklanması beklenen sonuçlar geldi. Polis memuru ile komiser atamaları için artık sonuçlar belli olmaya başladı.

Emniyet müdürlüklerinde görev almaya başlayacak olan polis adayları ve komiserler için Polis akademisi sonuçları 29 haziran günü açıklanıyor. Sizlerde tc kimlik numaranız sonrasında isim ve soy isminiz ile beraber sorgulama yaparak sonuçları görebileceksiniz. Birçok kişi önemli bir adım olan bu sorgulama sonrası mülakat sonuçları da yine sınav stresi yaşamanıza neden olacak ve sonrasında ise derin bir nefes alınacaktır diye düşünüyoruz.

3 Haziran günü yapılan sınav sonucu nihayet yeni açıklandı. Birçok aday merak içinde sonucu beklerken nihayet PMYO mezunları için geldi ve polis atamaları hakkında sevindirici sonuçlar ortaya çıktı. Sizlerde detayları sitemizden takip edebilirsiniz. İlk olarak Polis akademisi sınav sonuçları sorgulamak için vereceğimiz adrese tıklayarak sonuçlara ulaşabileceksiniz.

Polis Akademesi Sınav Sonuçları tıklayınızMisafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
zeynep 3 yıl önce

sevindirici sonuçlar mı ortaya çıktı. dalga mı geçiyorsunuz

Misafir Avatar
fatma 3 yıl önce

yazık ya o ögrencilere gercekten vicdan edin biraz genceceik insanların hayaliyle oynandı simdi ne yapacaklarv onlar bu yaştan sonra

Misafir Avatar
fatma 3 yıl önce

onca elenen ogrenci nolacak 2 yılın sonunda bosta mı kalacak o kadar emek o kadar ümit bosa mı gidecek bunun bi telafisi vardır muhakkak

Misafir Avatar
hazal 3 yıl önce

peki ataması olamayanlar ne olacak boşunamı okumuş olacaklar

Misafir Avatar
hazal 3 yıl önce

peki ataması olmayanlar ne olacak boşunamı okumuş olacaklar