Okullar Ne Zaman Açılıyor 2016? Okullar Bayramdan Sonra Mı Açılıyor? Tatil Uzuyor Mu?
 Bu yıl turizmin oldukça ağır olması sebebi ile öne çıkan konulardan biri de okulların bayram sonrası açılma konusu oluyor. Okullar ne zaman açılıyor 2016 ve ara yıl eğitimi ne zaman veriliyor merak ediliyor. Şuan için okulların açılma tarihi belli ama her an bir değişiklik gelecek diye bekleyen öğrenciler okulların bayram sonrası açılmasını talep ediyorlar

 Okul Tatili Uzatıldı Son Dakika Tıklayınız

Okulların 14 Eylül pazartesi günü başlayacak ama herkes Okulların açılma tarihi ertelenecek mi diye bekliyor. MEB henüz bu konuda bir açıklama yapmadı ev görünen o ki okulların açılma tarihi ertelenmeyecek gibi duruyor. Yaz tatili uzuyor mu diye merak edenler çocuklar ise yine bin bir ümit ile gelecek bir ertelemeyi bekliyor.

OKULLARA BAYRAM TATİL ARASI OLACAK MI?

Okulların açılmasından bir hafta sonra araya Kurban bayramı giriyor olacak. Bu sebeple herkes daha tam alışamadan tatile çıkmanın kafa dağınıklığını da yaşıyor olacak. Dolayısı ile okullar bayram tatiline kaç gün girecek ya da okullar bayram tatiline kadar kapalı olacak mı henüz bilinmiyor.

Muhtemelen okullar ön görülen tarihte açılacak ev sonrasında ise bayram tatili verilecektir. Okulların alışma öğrenci ise 7 Eylül günü başlıyor olacak. Yani ilkokula ilk defa başlayacaklar için uyum ağlamaları açısından bir hafta erken eğitim verilmiş olacak.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×