Lise Taban Puanları! TEOG Nakil İşlemleri 2015! TEOG 3. Nakil Başvuruları Başladı
 Öğrenciler için beklenen TEOG nakil sonuçlarının en çok merak edilen kısmı ise lise taban puanları oluyor. TEOG sonuçları belli oldu ama istediği okula yerleşemeyenler TEOG nakil yerleştirme sonuçlarına odaklanarak sonuçları merak etmeye başladılar. Lise taban puanlarına göre alınan bu alımlar için gelişmeler devam ediyor. Hangi lise kaç puan sizler için araştırdık

TEOG lise kayıt nakil başvuruları için 3. Nakil başvurusu başladı. İlk tercihlerinde açıkta kalan ve sonrasında ise 1. Ve aynı zamanda 2.si nakil başvurusu da başarısız olanlar için son bir şans olan 3. Nakil tercihleri için alımlar başladı.

TEOG 2. tercih başvuru sonuçları tıklayınız

Bunun yapılışında en önemli etkiler ise TEOG lise taban puanları ve özellikle yüzdelik dilimleri oluyor. Lise taban puanları düşecek mi ya da istediğiniz okulun taban puanı kaç bu seçimlerde oldukça önemli.

E Okul sistemi sayesinde TEOG 3.nakil başvurusu için açık kontenjanlar belirlendi. Toplanda 250 bin açık görünse de kişiler istedikleri okulları zorlamaya çalıştığı için çekişmeli bir süreç devam ediyor.


TEOG nakil işlemleri ve 3.nakil boş kontenjanlar için tıklayınız


TEOG lise ilk nakil sonuçlarının açıklanması sonrasında İstediği liseye yerleşemeyen öğrenciler. Yeniden nakil başvurusu yapmak için 3. Nakil dönemi başvuru tarihini bekliyorlar. 31 Ağustos  pazartesi başlayacak TEOG 3. Nakil dönemi için başvuru yapacak olan öğrenciler tercih edecekleri 2015 TEOG Taban Puanları ve yüzdelik dilimi, TEOG Nakil Başvurusu boş kontenjanlar, teog lise taban puanları ve yüzdelik dilimleri, lise taban puanları düşecek mi meb, teog lise taban puanları düşer mi? TEOG lise taban puanları 2015 2016, TEOG özel lise taban puanları, 2015 TEOG Anadolu Lisesi Taban Puanları TEOG Fen Lisesi Taban Puanları ve yüzdelik dilimleri, TEOG Meslek Lisesi Taban Puanlarını merak ediyorlar. TEOG 3. Dönem Nakil Taban puanları ile ilgili detaylı bilgi ajanshaber.com sitemizde ve haberimizde.

TEOG TABAN PUANLARI DÜŞECEK Mİ

TEOG işlemlerinin 3. dönem başvurularının başladığı şu sıralarda istediği liseye yerleşemeyen öğrenciler TEOG taban puanlarının düşüp düşemeyeceğini merak ediyorlar. TEOG Taban puanlarının düşmesi ile ilgili şu ana kadar resmi bir açıklama yok.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
buket 3 yıl önce

Puanlar düşer mi ya