Kabataş Erkek Lisesi Taban Puanları 2015
TEOG tercileri başlayacak ve buna göre öğrenciler okumak istedikleri okulların taban puanlarına hemen bakmaya başlıyorlar. İstanbul Beşiktaş Kabataş erkek lisesi de bunlardan biri. Anadolu lisesi olan Kabataş erkek lisesi taban puanları 2015 oldukça yüksek tutulmuş. İngilizce eğitimli olan Kabataş Lisesi TEOG sonuçlarına göre alımları belirliyor olacak.

Lise Taban Puanları TEOG Kontenjanları 2015     TEOG Lise Taban Puanları YEP Yüzdelik Dilimleri 2014-2015  Lise Taban Puanları Tüm İllerLise Taban Puanları 2014-2015 ve Yerleştirme Yüzdeleri Lise Taban Puanları 2014-2015  yılı için geçen sene yerleştirmelerinde kullanılan lise taban puanları sayesinde bu senede yerleştirmelerde öncülük edeceği aşikardır. Bbinlerce öğrenci ve velinin büyük bir heyecanla beklediği sonuçların açıklanmasının hemen ardından yerleştirmeye dayalı esas puanlar yani kısa adıyla yep puanlarıda milli eğitim bakanlığınca açıklandı. Şimdilerde ise tercih dönemi ve yüzdelik dilimlere göre hangi okula kaç puanla yerleşirim diye merak eden okuyucularımız için geçen senenin lise taban puanları derledik. Böylece lise taban puanları 2015-2016 yılı için haberimizin devamında bulabilirsiniz. 


TEOG yerleştirme sonuçları tarihi

TEOG yerleştirme sonuçları ise Ağustos gününe kadar yapılıyor olacak.

TEOG İstanbul Lise Taban puanları

TEOG sınav sonucu öğrenciler hemen İstanbul lise taban puanlarına bakmaya başladı bile. Özellikle Galatasaray lisesi en başı çekerken, İstanbul Lisesi ise onu takip eden okulların arasında yer aldı.
 İstanbul / Beşiktaş
Beşiktaş Kabataş Erkek Lisesi
Anadolu Lisesi
İngilizce
495.1072
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×