Öne Çıkanlar Dilek Öcalan Meclis Yemini etti mi? Dilek Öcalan Kimdir Oruç Sigara İle Açılır mı? Zararları Nelerdir Arefe günü ne zaman 2015? Ramazan Bayramı 2015 Ne Zaman Başlıyor Sedat Berisha nereli ön satış

Mason Nedir? Mason Ünlüleri ve Türk Mason Ünlü İsimler Kimdir?
Daha önce de Mason olduğu iddialıları ile gündeme gelen Zeki Alasya ile masonluk konuları konuşulmaya başlanmış ve herkese yabancı olan bu terim merak edilmişti. Mason nedir ve mason ünlüler hangileridir diye merak ediyorsanız detayları yazımızda bulabilirsiniz. Masonluk nasıl bir şey ve mason olmak için ne yapmak gerekiyor? Kısaca Masonun tanımını yazımızda bulabilirsiniz

Ülkemizde daha önce de birçok türk mason ünlüleri velirmişti ama elbette tam olarak dgru yanıtlar alınmadı
 Öncelikle Bu Kelimeyi Anlayabilmek İçin Tarihte Biraz Geriye Gitmekte Yarar Vardır.
Firavun Dönemi

 Musa (A.S.)’nın Firavunların Elinde Köle Olan Yahudileri Kurtarması İle Başlıyor. Musa (A.S)’nın Sözlerine İtimat Edenler Yahudilikten Kurtulup Musevi Olmuşlardı. Suyun Öte Yanına Geçtikleri Zaman Kurtulmuşlar ve Bağımsız Musevi Topluluğu Olmuşlardı. Musa (A.S), Bu Topluluğun Başına Ağabeyi Olan Harun’u Getirmiş ve Kendisi Turisina’ya Gitmiştir.

Ne Var Ki, O Zaman Çok Sanatkar Ve Gavur Olan Samiri Adında Biri Devreye Girmiş Ve Tarihin Akışını Değiştirmiştir. Harun’dan Gizli Musevileri Kandırmıştır. Ellerindeki Altınları, Gümüşleri Eritip Bir Buzağı Biçimine Getirmiştir. Ve Üstün Yeteneğinide Kullanarak Bu Buzağının Ağzına Kimyevi Bir Sanat İcra Etmiştir. Rüzgar Estikçe Ses Çıkaran Bu Alet İle İnsanları Etkileme Yoluna Girmiştir. Musa (A.S)’ın Söylediklerinin Yanlış Olduğunu İleri Sürmüştür. Ve Bunda Gayette Başarılı Olmuştur. Harun’un Sözleri İse Tesirsiz Kalmıştır. Samiri Daha İleri Giderek Bu Buzağının Aslında Tanrıları Olduğunu İddia Etmiş Ve İnsanları Bu Konuda İkna Etmiştir. Ve Böylece Musevi Olanların Hepsini Tekrardan Yahudiliğe Geri Çevirmiştir.

Samiri, Buzağıya Ait Bir Ayin Bile Uydurmuştur. Musevilikten Dönen Yahudiler Ayin Yaparken Musa (A.S) Gelmiş Ancak İş İşten Geçmiştir. Çünkü Musa (A.S) Tanıyan – Anlayan Sadece İki Kişi Kalmıştır.

Niyahet Samiri Peşine Taktığı Yahudilere Planını Uygulatmaya Muvaffak Olmuştur. Plan İse:

‘’Sizi Firavun Nasıl Köle Etti İse, Her Biriniz Bu Dünya İnsanlarının Birer Firavunu Olacaksınız. Kızlarınızı Bu konuda Çok İyi Yetiştireceksiniz. Onlar Da, Çocuklarını Öyle Yetiştirecekler. Ne Yapıp Yapıp, Çevrenize Çok İyi İnsan Olduğunuzu Tanıtacaksınız Ve Onlar Sizin İçin Çok İyi Bir İnsan Olduğunuzu Kabul Edinceye Kadar Uğraşacaksınız. Buna Muvaffak Olduğunuz Gün, Firavun’sunuz. Yani Sizi İyi Olarak Kabul Eden Çevrenizi, Rahatça Köle Edersiniz. Onları Ne Yandan Aldatıp Soyarsınız, Artık Onlar Anlamaz. Size İyi İnsan Gözü İle Bakarlar. Onlar Sizi; İyilik Yapıyorsunuz Kabul Ettikçe, Siz Onları Aldatır, Cebinizi Doldurursunuz Ve Altınları İstif Edersiniz. Ne Kadar Altınınız Olursa, O Kadar Kuvvetlisiniz Demektir.’’ (halen dünya altın stoğu yahudilerin elindedir)

İşte Bu Özel Söz Ve Telkinlerle Kendi Yandaşlarını Meydana Getirdi. Başarılı Olanları Takdir Etti.  En İyileri İlede Yer Altı Faaliyetlerine Geçti. Gizliden İttifaklı, Açıktan Birbirini Tanımayan Sırdaşlar Olarak Soygunlarını Sürdürdüler. Ve Sonunda Bu Grup Bir Teşkilat Kurdu. Kurulan Bu Teşkilatın Adı; SİYON Oldu.

Bu Teşkilatın Gizli Yayılımı Dünyayı Sardı. Anlaşılacağı (Deşifre) Sırada Misyoner Diye Bir Uyutma Çıkardılar ve Hemen Akabinde MASON Adı Altında Yeni Bir Teşkilat Kurdular. Yani Kısaca Bu İki Teşkilat Aynıdır.

SİYON=MASON

Zaman İçerisinde Çalışma Sistemleri Yenilendi. Aldatma Taktiği Geliştirildi. Cazip Hale Getirildi.

Yani Kısaca Mason: İçi Bozuk, Dıştan Çok İyi Görünen, Mutlaka Bağlı Olduğu Soyucu Teşkilatın Hesabına Çalışanlardır.

Kendilerini Mutlaka İyi Göstermek için Bizim İle Camiiye De Koşarlar. Hayır İşlere Herkesten Fazla Bulunur, Uğraşırlar. Dışarıdan Kuzu Gibidirler. Ancak Teşkilatlarından Kendilerine Bir Emir Geldi Mi, Muhakkak Yaparlar ve Birbirlerine Çok Tutarlar. Genelde İdare Çevrelerine Sokulurlar. Bu Sayede Olup Bitenleri Teşkilatlarına Bildirirler. Ve Teşkilatları İçinde Bulundukları Mevkileri Kullanırlar. Bütün İşleri; Toplumların Başındakilerle Yakınlık Etmek, Renk Vermeden, Kendilerine İnandırarak- Güvendirerek Çok İyi Adamdır Dedirtmek Ve İstediklerini Yaptırmaktır.

MASONLUK NEDİR?

İspanya’nın Endülüs Yöresinin Tuleytule Şehrinde Masonluk 890’larda Tamamen Kurulmuştur.

MAKSAT:

Başka Milletlerin ideallerini alçaltmak, kıymetten düşürmek, mukaddesatı kökünden baltalamak.
Mutlaka kabul edilmiş hakikatlerden şüphe ettirmek.
Yüksekte olanları alçaltmak.
Temiz gönülleri kirletmek.
Sağlam olanları sarsmak
Hürmet edileni ayaklar altına almak.
Böylece Yahudi Olmayanları Birer Malzeme Durumuna Getirip, Çıkarlarını Yürütmektir. Masonları Bunun İçin Çalıştırırlar. Her Masonu Bu Maddelerin Birisine Veya İkisine Alet Eder Kullanırlar.

Masonluk İçin Seçtikleri Adamları Şöyle Kandırırlar:

İnsanları refaha götürmek lazım.
Bunun için kardeşlik gerekir.
Dindarlar ve milliyetçiler başkalarını horluyorlar.
Bunun için iktisadı iş birliği kurulamıyor.
Bütün insanlar kardeştir. Dinler bu kardeşliğe mani olmaktadır.
İş bilmeyenlerin, iş bilenleri kabul etmesi lazımdır.
Bunların Hepsine Mani Olan Dini, Tedrici Surette Kaldırmak Lazımdır. Birazcık Madde ve Birazcık Da, Makan Vaadleri İle İnsanlar Kanar. Şahsiyetsizler Kanar İnanır Onlar İçin Çalışmaya Başlar. Kendi Milliyetçiliğini, Irkçılığını Yaparlar.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
selenay 5 yıl önce

Pekiya mason olan unluler kimdir ajaba ben anlamadim

Avatar
Hale 5 yıl önce

Ben çok iyi anladım sizi destekliyorum gerçekten mAsonlara dur demenin zamanı geldi

Avatar
iso 5 yıl önce

Anlatiriz kizim kafani yorma

Avatar
babylikeyou 5 yıl önce

masonlara karsi cikmak zamani geldi eminem ve michel jackson gibi olmaliyiz