Babalar Günü Sözleri 21 Haziran! Babalar Günü Yazıları ve Babalar Günü Resimli Mesajlar
 Babalarımız bizlerin her şeyi elbette. 21 Haziran babalar günü sözleri ile onlara duygularınızı dile getirebilirsiniz. Peki, en güzel babalar günü yazıları neler olabilir? Babalar günü resimli mesajları sizler ile paylaşacak ve güzel görseller ile sosyal medyada paylaşımlar yapabileceksiniz. Babalar günü mesajlarını galerimizde de görebilirsiniz. Bakalım sizler için babalar günü nasıl anlamlanıyor ve babalar günü kutlama mesajlarından hangilerini beğeniyor olacaksınız.

Babalar günü ülkemizde oldukça yoğun ir şekilde kutlanıyor. Tüm babalar bu özel günde hem babalar günü mesajları ile duygulanıyor hem de evlatları ile daha sıkı bağlar oluşturuluyor. Vefat eden balalara mesajlar ise yine kalan diğer tüm babaları oldukça etkilemeye devam ediyor.
 
Resimli Babalar Günü Mesajları Tıklayınız

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Biricik babamsın.

Seni çok seviyorum. Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.

 Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım.

Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.

Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni hergün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim herşeyimizsin.
Babalar günün kutlu olsun.

 Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Babalar günü kutlu olsun.

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım, babalar günün kutlu olsun.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Nurettin 3 yıl önce

Harika mesajlar yok