ABD'nin En Seksi Doktoru Kendini Satışa Çıkardı!
 ABD'nin en çekici ve seksi erkekleri arasında sıralamaya giren 26 yaşındaki doktor bazı öğrencilerin maddi anlamda problem yaşadıkları için kendisine vakıf kurarak para sağlamak amacıyla kendisini satışa çıkardığını açıkladı.

People dergisinin ‘Yaşayan En Seksi Erkekler’ sayısında yer alan 26 yaşındaki Mikhail Varshavski, öğrencilere maddi yardımlar yapmak amacıyla kurduğu vakfa bağış toplamak için ilginç bir yönteme başvurdu.

AKŞAM YEMEĞİ VAADİ
Rusya doğumlu olan ve New Jersey’deki bir tıp merkezinde doktorluk yapan Varshavski, derneğine bağış yapan bir kişiyle akşam yemeğine çıkacak.

ÇEKİLİŞE KATILMAK İÇİN BAĞIŞ İSTİYOR
Çekilişe katılmak için derneğe en az 10 dolar bağış yapmak gerekiyor. Şansını arttırmak isteyenler daha fazla da bağış yapabiliyor. Kampanya 27 Ocak tarihine kadar geçerli olacak. Çekiliş, uluslararası bağışçılara da açık.

"HAYATIMDA BİRİ YOK"
Çekilişi kazanan New York’taki Michelin star Restoranı’nda Varshavski ile yemek yiyecek, ayrıca dört yıldızlı bir otelde ağırlanacak.Instagram’da 1.2 milyon takipçisi olan Varshavski, Huffington Post’a yaptığı açıklamada, hayatında biri olmadığını belirterek, “Ciddi bir ilişkiye açığım” dedi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×