Eyüp Su Kesintileri! Eyüp'te Sular Ne Zaman Gelecek? (Sakarya -  Silahtarağa - Rami)
 Eyüp ilçesi su kesintileri ile tüm gün sıkıntıları yaşıyor olacak. Eyüp su kesintisi birçok kişiye mesaj ile gitti ve saat 10 itibari ile başlayacak olan su kesintisinin gece 12 ye kadar süreceği bildirildi. Eyüp Silaahtarağa su kesintisi, Sakarya su kesintisi, rami su kesintisi, Yeşilpınar su kesintisi ve çırçır ile kara dolap mahallesinde de su kesintilerinin meydana geleceği açıklandı. Sular ne zaman gelecek diye merak edenler tüm gün olduğunu görüne işe şaşırdılar.

Su kesintisinin nedeni ile yapılan metro çalışması sebebi ile meydana geliyor olacak. İski su kesintisinin mesaj ile ulaşması ile herkesin önlem almasını sağlamış oldu.

stanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nden (İSKİ) yapılan açıklamaya göre, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan "Mecidiyeköy- Mahmutbey Metro Hattı İnşaatı" kapsamında, isale hattının mevcut hatta bağlantısı yapılacak.

Bu nedenle, yarın 10.00-24.00 saatleri arasında, Gaziosmanpaşa'da Yıldıztabya, Yenidoğan, Sarıgöl, Pazariçi, Karlıtepe, Merkez, Şemsipaşa, Hürriyet, Bağlarbaşı, Fevziçakmak, Yenimahalle, Kazım Karabekir ve Mevlana mahalleleri, Eyüp'te Sakarya, Silahtarağa, Rami Yeni, Rami Cuma, Düğmeciler, Yeşilpınar, Akşemsettin, Çırçır ve Karadolap mahalleleri ile Bayrampaşa'da Kartaltepe ve Yıldırım mahallelerinin bir kısmı su alamayacak.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Sinirli 1 gün önce

Kardeşim evde çocuk var hamileyim şu taşıyamiyorum saat 12 ye kadar napacaz bitmedi gitti şu metro inşaatı ya elektirik yada şu kesilir belediye hızını arttırsin çok sıkıntı çıkıyo

Misafir Avatar
Eeee 2 gün önce

Aldğnz maaş haram olsun

Misafir Avatar
Emin 2 gün önce

Hemen açın suları zihniyeti bozuklar

Misafir Avatar
Hurman 2 hafta önce

Kardeşim. Bu. Kadar sumu. Kesilir eviöizde. Yatalak hasda var. Suya iytiyacımız var durmdan su. Kesiyonuz. Ya boyle bi. İşmi olur ya. Bir an önce. Suyu. Verin sıcakda. Hasda fenalaşıyo duş. Alamıyoooooo

Misafir Avatar
Yoim 2 hafta önce

İskidekiler gerçekten işini düzgün Allah rızası için bildirin ya yapmayın insanın hastası var bebekler var her şeyi geç su ya bu bildirin müslüman demişiz kendimize Allah işAllah etsin sizi yazık size

Misafir Avatar
yagmur 2 hafta önce

Bir de mesaj yollaniyor diye aptalca yalan soyluyorlar !!!!

Misafir Avatar
yagmur 2 hafta önce

yaz mevsiminde su kesmek ne demek hem de 2 gun boyunca !!! Bu kadar rahat bir millet bu kadar boktan calisma sistemi ancak zaten Türkiye de olur sasirmamak lazim..Verin bakalim oylari hala !!!

Misafir Avatar
Sik 2 hafta önce

Tarih nerde got!!!