Eyüp Su Kesintileri! Eyüp'te Sular Ne Zaman Gelecek? (Sakarya -  Silahtarağa - Rami)
 Eyüp ilçesi su kesintileri ile tüm gün sıkıntıları yaşıyor olacak. Eyüp su kesintisi birçok kişiye mesaj ile gitti ve saat 10 itibari ile başlayacak olan su kesintisinin gece 12 ye kadar süreceği bildirildi. Eyüp Silaahtarağa su kesintisi, Sakarya su kesintisi, rami su kesintisi, Yeşilpınar su kesintisi ve çırçır ile kara dolap mahallesinde de su kesintilerinin meydana geleceği açıklandı. Sular ne zaman gelecek diye merak edenler tüm gün olduğunu görüne işe şaşırdılar.

Su kesintisinin nedeni ile yapılan metro çalışması sebebi ile meydana geliyor olacak. İski su kesintisinin mesaj ile ulaşması ile herkesin önlem almasını sağlamış oldu.

stanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nden (İSKİ) yapılan açıklamaya göre, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan "Mecidiyeköy- Mahmutbey Metro Hattı İnşaatı" kapsamında, isale hattının mevcut hatta bağlantısı yapılacak.

Bu nedenle, yarın 10.00-24.00 saatleri arasında, Gaziosmanpaşa'da Yıldıztabya, Yenidoğan, Sarıgöl, Pazariçi, Karlıtepe, Merkez, Şemsipaşa, Hürriyet, Bağlarbaşı, Fevziçakmak, Yenimahalle, Kazım Karabekir ve Mevlana mahalleleri, Eyüp'te Sakarya, Silahtarağa, Rami Yeni, Rami Cuma, Düğmeciler, Yeşilpınar, Akşemsettin, Çırçır ve Karadolap mahalleleri ile Bayrampaşa'da Kartaltepe ve Yıldırım mahallelerinin bir kısmı su alamayacak.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Hikmet 1 gün önce

Bu mesaj kimlere gönderiliyor acaba? Bana niye gelmiyor? Tam gün su kesintisi olacaksa halk uyarılmaz mı?

Misafir Avatar
Fatma 5 ay önce

Sadece su kesintisimi? Iki ay olmuş, belediyemiz marifetmiş gibi birde çarşaf çarşaf ilanlar asmış , elektrik tellerini yerin altına alıyorlarmış. Sonuç rezalet tarlaya donmüş sokak yağmur çamur gerisini tahmin edın artık!!! Herkes işini doğru yapsa kimse mağdur olmazdı BIKTIKK ARTIIKKK!!! Bestekar tahır ağa sokak

Misafir Avatar
Gül 6 ay önce

Bu nedir ya yeter artık 1990 lı yıllara döndük.

Misafir Avatar
Ben halkım. 6 ay önce

Mesaj filan gelmedi.Bu kadar uzun süreli su kesilir mi?Zaten dün grce ve gün boyu su yoktu.Nedir bu rezillik.Yuh diyorum yuh.Nerde yaşıyoruz biz?

Misafir Avatar
Satiı 6 ay önce

Kaç gündür sular kesik kimsenin mesaj çektiği felan yok

Misafir Avatar
Yusuf 6 ay önce

Hergün şu mu kesilir istanbulun göbeğinde rezalet

Misafir Avatar
Murat 6 ay önce

Evi ocağı bok götürdü lan yeter gelsin artık şu sular

Misafir Avatar
Merve 6 ay önce

Ya mesaj falan gelmedi kimseye yalan!