Eyüp Su Kesintileri! Eyüp'te Sular Ne Zaman Gelecek? (Sakarya -  Silahtarağa - Rami)
 Eyüp ilçesi su kesintileri ile tüm gün sıkıntıları yaşıyor olacak. Eyüp su kesintisi birçok kişiye mesaj ile gitti ve saat 10 itibari ile başlayacak olan su kesintisinin gece 12 ye kadar süreceği bildirildi. Eyüp Silaahtarağa su kesintisi, Sakarya su kesintisi, rami su kesintisi, Yeşilpınar su kesintisi ve çırçır ile kara dolap mahallesinde de su kesintilerinin meydana geleceği açıklandı. Sular ne zaman gelecek diye merak edenler tüm gün olduğunu görüne işe şaşırdılar.

Su kesintisinin nedeni ile yapılan metro çalışması sebebi ile meydana geliyor olacak. İski su kesintisinin mesaj ile ulaşması ile herkesin önlem almasını sağlamış oldu.

stanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nden (İSKİ) yapılan açıklamaya göre, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan "Mecidiyeköy- Mahmutbey Metro Hattı İnşaatı" kapsamında, isale hattının mevcut hatta bağlantısı yapılacak.

Bu nedenle, yarın 10.00-24.00 saatleri arasında, Gaziosmanpaşa'da Yıldıztabya, Yenidoğan, Sarıgöl, Pazariçi, Karlıtepe, Merkez, Şemsipaşa, Hürriyet, Bağlarbaşı, Fevziçakmak, Yenimahalle, Kazım Karabekir ve Mevlana mahalleleri, Eyüp'te Sakarya, Silahtarağa, Rami Yeni, Rami Cuma, Düğmeciler, Yeşilpınar, Akşemsettin, Çırçır ve Karadolap mahalleleri ile Bayrampaşa'da Kartaltepe ve Yıldırım mahallelerinin bir kısmı su alamayacak.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
AHMET 4 ay önce

48 SAAT PLDU HALA SU YOK VE NE ZAMAN GELECEĞİ BELLİ DEĞİL SÜPERSİNİZ YAĞMURLU HAVADA SU VERMİYORSUNUZ

Misafir Avatar
Halk 4 ay önce

Saat 4 te verildi dediniz hava basinci dediniz saat gecenin 4ü hala tis yok bu üçüncü gün artik bugün verin sulari lütfen

Misafir Avatar
Mayk 4 ay önce

YIL 2018 ; 24 SAAT DİYE PLANLANAN SU KESİNTİSİ 40 SAAT OLDU. EYÜP SULTANDA KİMSE VAR MI ..?

Misafir Avatar
Akif 4 ay önce

Size de sizin yaptığınız işe de söylenecek laf yok

Misafir Avatar
Meltem 4 ay önce

Ne zaman gelecek sular böyle işmi olur ayıptır ya

Misafir Avatar
Buse 4 ay önce

Saat 7 den itibaren sular verilmiştir deniliyor ama ortada su yok halka göstermelik kayıt dinletiyorlar yeter artık insanlar susuz yaşayamaz yani gece çalışılmalı gündüz su akmalı

Misafir Avatar
Asuman Birsan 4 ay önce

24 temmuz 2018 saat 10:00-25 temmuz 2018 saat:10:00 arası şu kesintisi dendi. Sonra saat 18:00 da verilecek dendi. Şu an saat 22:05 ve ses bile yok borularda! Allah kahretsin inşAllah! Defalarca aradık bu sıcakta şu yok gelecek deniyor bu nedir ya?

Misafir Avatar
Turgay 4 ay önce

Tuvaletlere i kokudan giremiyoruz ihtiyacımızı gidermek için avam lere mi gidelim sayın yetkililer