Ercan Badur Kimdir? Güllerin Savaşı Cihan Başarısını Ortaya Koyuyor
 Güllerin savaşında herkese kendini sevdiren Sercan Badur kimdir?  Sercan Badur ikizi olduğunu ve hatta çoğu zaman kendi ile karıştırıldığını dile getirdi.  1990 doğumlu olan Sercan Badur kimdir çok daha yakından tanıyalım.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisin de karşımıza çıkan ve Necati karakterine hayat veren Sercan Badur, sonrasında ise güllerin savaşı ile karşımıza çıktı dizi de ki rolü olan ve psikolojik anlamda rahatsız bir karaktere hayat veren Sercan Bağdur bu sezonda büyük değişimler olacağını dile getiriyor. Yavaş yavaş değişen ve iyileşen Cihan karakteri bu bölümde neler yapacak hep beraber görüyor olacağız

İstanbul doğumlu olan ve Mimar sinan üniversitesi tiyatro bölümünde okuyan oyuncu, geleceği parlak oyuncuların en başında geliyor. 

Sercan Badur HT MAGAZİN'e özel açıklamalarda bulundu

Güllerin Savaşı’ dizisinde canlandırdığı hipoksiya hastası Cihan karakteri ile izleyenlerin beğenisini toplayan Sercan Badur, Down sendromlu çocuklarla yaptığı sosyal sorumluluk projesi “Hikâyeme Ortak Ol”u ve yeni projelerini anlattı.

SON dönemin dikkat çeken genç oyuncularından biri olan ve ‘Güllerin Savaşı’ dizisindeki performansıyla adından söz ettiren Sercan Badur, dizide canlandırdığı Cihan karakteri gibi sevdiği için her şeyi göze alabileceğini söyledi. Badur, karakterinin saplantılı bir âşık olduğunu söylerken yaz sezonunda bir filmde rol alacağının müjdesini verdi. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×