Youtube getrilen en son özellik ne? Youtube yeni bir özellik daha eklendi.
Google kullanıcılarına yeni bir özellik daha sundu. Youtube getirilen en son özellik ne? Youtube son dakika gelişme. Bir süre önce internetsiz bağlanma özelliğini kullanıcılarına sunan  Youtube yeni bir özellik daha eklendi. Dünyanın bir numaralı video paylaşım servisi olan site artık video kaydını destekliyor.
 Youtube’da yeni bir özellik daha kullanıma girdi.
Hatırlarsanız daha bir kaç gün evvel Youtube artık internet olmadan da kullanılabilecek demiştik. İşte Google’dan Youtube’a yönelik bir güzel haber daha geldi şimdi. Dünyanın bir numaralı video paylaşım servisi olan site artık video kaydını destekliyor. Şöyle ki Google’ın son güncellemesi ile birlikte kullanıcılar artık Youtube videolarını dilerlerse kaydedip sonra diledikleri bir zamanda izleyebilecekler.

Özellikle sınırlı internet kotasına sahip kullanıcılar için oldukça önemli bir tasarruf kaynağı olacak güncellemenin ilk yayımlandığı ülkeler Hindistan, Endonezya ve Filipinler olsa da Google konuya ilişkin açıklamasında kısa süre içerisinde başta az gelişmiş ülkeler olmak üzere kota sıkıntısının yaşandığının düşünüldüğü tüm ülkelere yayacaklarının altını çizdi.

Anahtar Kelimeler
YoutubeEn Son Yenilik
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×