Kiwi komik sorular ile sevdiklerinizi güldürün. Kiwi Game heyecanı sarıyor
 kiwi komik sorular ile güldüren ve şaşırtan bir uygulama olarak hayatımıza girdi. Kiwi game tüm sosyal medyayı sarmış durumda. Facebook’un yeni uygulaması olan kiwi hızla yayılıyor. Kiwi komik sorular sorarak katılımcıları şaşırtıyor. Facebook’ta popülerlik kazanan yeni uygulamalar arasında öne çıkan Kiwi çok beğenildi ve sürekli yenilik peşinde olan kullanıcıları heyecanlandırdı.

Son dönemde ortaya çıkan Kiwi Facebook’un güzel uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıktı. Yeni olmasına rağmen bir milyondan fazla uygulayıcısı olan Kiwi Facebook açıldığında herkese davet göndermesi nedeniyle hızla yayılıyor. Uygulamaya e-posta adresiyle de kayıt oluna biliniyor. Kiwi ‘nin en beğenilen özelliği ise katılımcılara rast gele komik sorular yöneltebilmeniz. Ayrıca size sorulan sorulara da cevap vererek bu zincire katılabiliyorsunuz. Uygulamanın bir diğer özelliği de takip sisteminin bulunması, bu sayede soru sorduklarınızı takip edip iletişime geçebiliyorsunuz. Keşfet bölümün ünde bulunduğu Kiwi uygulamasında “beğen” butonu da bulunuyor. Kiwi uygulaması İOS ve Android uygulaması da var. Kiwiyle henüz tanışmadıysanız yakında size de ulaşır. Komik soruları cevaplarken eğlenmeye ve sizde komik sorularla sevdiklerinizi eğlendirmeye başlayabilir

Kiwi Komik sorular

Soru 1 : İstemsizce çalışan organımız hangisidir?
Cevap : (Şeytan işareti)
Cevap 2 : (Bu soruyu veren arkadaşımız kız) Seninkini biliyorum ama, Benimki sanırım Çenem..

Soru 4 : Konumuzla alakası yok ama iftarı beklerken fakirlere sövüp iftarda hunharca kebap yiyecekler bi el kaldırabilir mi ?

Cevap : Yine resimli bir cevap olarak aslında dikkat çekmemizi istenilen yer diğer bir başka soru olmuş inceleyin bakalım :)
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×