Android Sistemde batarya süresi uzuyor mu? Android Sistemde neler oluyor!
Akıllı telefonlar artık bizim ayrılmaz parçamız oldu. Ama en büyük sorun batarya süresi. Android Sistemde batarya süresi uzuyor mu? Telefon üreticileri bu sorunu çözmek için birbiriyle yarışıyor. Android Sistemde neler oluyor? yapılan son teknolojik çalışmayla batarya ömrü uzayacak. 
 Android Lollipop ile kıyaslayınca ortada ciddi bir getiri mevzubahis.
LG Mobile'ın ürettiği ve 2013 yılının sonlarına doğru satışa sunulan Nexus 5, donanımsal olarak güncelliğini kaybetmiş olsa da hala milyonlarca kullanıcı tarafından tercih ediliyor ve yeni yazılımsal güncellemelerle birlikte ömrünü verimli bir biçimde sürdürecek gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi Google, bir süre evvel yeni Android sürümü olan M'i duyurmuş ve detaylarını paylaşmıştı. Bu ayrıntılar arasında en çok dikkat çekenlerden bir tanesi de Doze adlı bekleme - standby modunun çok işlevsel çalışarak telefonu kullanmadığınız süre boyunca enerji tüketimini çok az seviyelere çekmesiydi. Ayrıntılar için buraya bakabilirsiniz. Bir de uygulamaların askıya alınması mevcut.

"İşte bu modlar, kullanıcılara sunulduğunda gerçekten de iyi bir etki bırakır mı?" sorusunun cevabını şimdiden merak edenler oldu ve ilk test neticeleri da gelmeye başladı
Anahtar Kelimeler
BataryaAndroid Sistemde
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×